Drupal Recruit (7.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (18 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: delete
mn: устгах

en: Status
mn: Статус

en: Delete
mn: Устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Administration
mn: Удирдлага

en: view
mn: харах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: edit
mn: засварлах

en: Default
mn: Анхны утга

en: View
mn: Харах

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Date created
mn: Үүсгэсэн огноо
