Drupal Recruit (7.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (18 entries)

en: Home
mr: स्वगृह

en: Title
mr: शीर्षक

en: delete
mr: मिटवा

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Type
mr: प्रकार

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: more
mr: अधिक

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: view
mr: दाखवा

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: edit
mr: संपादन

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Are you sure you want to delete %title?
mr: तुम्हाला खात्री आहे का हे %title मिटवायचा आहे ?

en: Active
mr: सक्रिय
