Drupal Recruit (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (49 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Nadpis

en: delete
sk: odstrániť

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Type
sk: Typ

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: more
sk: viac

en: Explanation or submission guidelines
sk: Vysvetlenie alebo rady pre odoslanie príspevku

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Administration
sk: Administrácia

en: view
sk: zobraziť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Link
sk: Odkaz

en: edit
sk: upraviť

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: View
sk: Zobraziť

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Are you sure you want to delete %title?
sk: Naozaj chcete odstrániť %title?

en: Active
sk: Aktívny

en: Contains
sk: Obsahuje

en: First name
sk: Meno

en: Last name
sk: Priezvisko

en: Defaults
sk: Predvolené

en: Size of textfield
sk: Veľkosť textového poľa

en: Select list
sk: Výberové pole

en: Date created
sk: Dátum vytvorenia

en: %title has been deleted.
sk: Uzol %title bol odstránený.

en: Apply
sk: Použiť

en: Title (link)
sk: Nadpis (odkaz)

en: Title (no link)
sk: Nadpis (bez odkazu)

en: Autocomplete text field
sk: Samodokončovacie textové pole

en: Form
sk: Formulár

en: Text to display
sk: Text na zobrazenie

en: Create @name
sk: Vytvoriť @name

en: Autocomplete matching
sk: Zhody pre samodokončovanie

en: Starts with
sk: Začína s

en: Delete link
sk: Vymazať link

en: Edit link
sk: Upraviť link

en: The date the node was posted.
sk: Dátum odoslania uzla.

en: Items per page
sk: Položiek na stránku

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
sk: Vyberte si metódu, ktorá sa použije na získanie návrhov pre samodokončovanie. Uvedomte si, že <em>Obsahuje</em> môže spôsobiť problémy s výkonom na stránkach s tisíckami uzlov.

en: Edit URL
sk: Upraviť URL

en: Date changed
sk: Dátum zmenený

en: The date the node was most recently updated.
sk: Dátum poslednej úpravy uzlu.

en: Full content
sk: Celý obsah
