Drupal Recruit (7.x-1.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (26 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: user
ast: usuariu

en: delete
ast: desaniciar

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: more
ast: más

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Administration
ast: Alministración

en: view
ast: vista

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Link
ast: Enllaz

en: edit
ast: editar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu

en: View
ast: Vista

en: Are you sure you want to delete %title?
ast: ¿De xuru que quies desaniciar %title?

en: Active
ast: Activu

en: Size of textfield
ast: Tamañu del campu de testu

en: Select list
ast: Esbilla

en: Date created
ast: Data de creación
