Drupal Recruit (7.x-1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (30 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: user
bg: потребител

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: more
bg: още

en: Explanation or submission guidelines
bg: Пояснения или инструкции при подаване на материала

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Administration
bg: Администриране

en: view
bg: преглед

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Link
bg: Линк

en: edit
bg: редактирай

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: View
bg: Прегледай

en: Teaser
bg: Резюме

en: Are you sure you want to delete %title?
bg: Сигурни ли сте, че искате да изтриете %title?

en: Active
bg: Активен

en: Select list
bg: Избор от списък

en: %title has been deleted.
bg: %title? е изтрит.

en: Apply
bg: Търси

en: Create @name
bg: Създай @name

en: Full content
bg: Пълно съдържание
