Drupal Recruit (7.x-1.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (38 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: user
jv: panganggo

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: more
jv: pepaké

en: Explanation or submission guidelines
jv: Katrangan utāwā petunjuk pengiriman

en: Disabled
jv: Mati

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: view
jv: tampilan

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: Link
jv: Tautan

en: edit
jv: sunting

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: View
jv: Tampilan

en: Teaser
jv: Ringkesan

en: Are you sure you want to delete %title?
jv: Sampéyan yakin arep mbusak %title?

en: Active
jv: Aktif

en: Contains
jv: Ngandhut

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Size of textfield
jv: Ukuran field tèks

en: Select list
jv: Daftar pilih

en: Date created
jv: Tanggal digawé

en: Text to display
jv: Teks sing ditampilna

en: Create @name
jv: Gawé @name

en: The date the node was posted.
jv: Tanggal node nalika dikirim.

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Edit URL
jv: Sunting URL

en: Date changed
jv: Tanggal diowahi

en: The date the node was most recently updated.
jv: Tanggal node sing paling sering dianyari.

en: Full content
jv: Konten wutuh

en: Asc
jv: Urut Maju
