Drupal Recruit (7.x-1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (35 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: user
km: អ្នក​ប្រើ

en: delete
km: លុប

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Explanation or submission guidelines
km: គោលការណ៍​ណែនាំ​អំពី​​សេចក្ដី​ពន្យល់ ឬ​ការ​ដាក់​ស្នើ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: view
km: មើល​

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Link
km: តំណ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: View
km: មើល

en: Teaser
km: ចំណោទ​បញ្ហា

en: Are you sure you want to delete %title?
km: តើ​អ្នក​ពិត​ជា​ចង់​លុប​ %title ឬ ?

en: Active
km: សកម្ម

en: Size of textfield
km: ទំហំ​វាល​អត្ថបទ

en: Select list
km: ជ្រើស​បញ្ជី

en: Date created
km: កាល​បរិច្ឆេទ​បង្កើត

en: %title has been deleted.
km: %title ត្រូវ​បាន​លុប​ ។

en: Create @name
km: បង្កើត @name

en: The date the node was posted.
km: កាល​បរិច្ឆេទ​ដែល​ថ្នាំង​ត្រូវ​បាន​ប្រកាស ។

en: Edit URL
km: កែ​សម្រួល​ URL

en: Date changed
km: កាល​បរិច្ឆេទ​ដែល​បាន​ផ្លាស់​ប្តូរ ។

en: The date the node was most recently updated.
km: កាល​បរិច្ឆេទ​ដែល​ថ្នាំង​ត្រូវ​បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​ថ្មីៗ​បំផុត ។

en: Full content
km: មាតិកា​ទាំង​មូល
