Drupal Recruit (7.x-1.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (31 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: user
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: more
kn: ಮತ್ತಷ್ಟು

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Administration
kn: ನಿರ್ವಹಣೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: View
kn: ನೋಡು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Job
kn: ಮುದ್ರಣ ಕಾರ್ಯ

en: Defaults
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟುಗಳು

en: Title:
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ:

en: Applications
kn: ಅನ್ವಯಗಳು

en: Full name
kn: ಪೂರ್ಣ ಹೆಸರು

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Application
kn: ಅನ್ವಯ

en: Text to display
kn: ತೋರಿಸಬೇಕಿರುವ ಪಠ್ಯ

en: Creator
kn: ನಿರ್ಮಾತೃ
