Drupal Recruit (7.x-1.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (31 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: user
ku: بەکارهێنەر

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: more
ku: زیاتر

en: Explanation or submission guidelines
ku: دەربارە یان ڕێنمایی پێشکەشکردن/بڵاوکردنەوە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: view
ku: پیشاندان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Link
ku: بەستەر

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: View
ku: پیشاندان

en: Are you sure you want to delete %title?
ku: ئایا دڵنیایت له‌ سڕینەوەی %title‌؟

en: Active
ku: چالاکە

en: Contains
ku: لەخۆیەوە گرتووە

en: Size of textfield
ku: قەبارەی خانەی دەق

en: Date created
ku: بەرواری درووستکردن

en: Create @name
ku: دروست کردنی @name

en: The date the node was posted.
ku: بەرواری بڵاوکردنەوەی گرێ.

en: Date changed
ku: ڕێکەوت گۆڕا

en: Full content
ku: ناوەڕۆکی پڕاوپڕ
