Drupal Recruit (7.x-1.0-alpha2) - en to my translation catalogue (24 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: user
my: အသုံးပြုသူ

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: more
my: ပို၍

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်

en: Autocomplete matching
my: အလိုအလ​ျောက် တိုက်စစ်ခြင်း

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Full content
my: အကြောင်းအရာ အပြည့်အစုံ
