Drupal Recruit (7.x-1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (26 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: user
ne: प्रयोगकर्ता

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: more
ne: धेरै

en: Explanation or submission guidelines
ne: वर्णन वा दाखिलाका मार्गदर्शनहरू

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: view
ne: दृश्य

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Link
ne: लिङ्क

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: View
ne: दृश्य

en: Are you sure you want to delete %title?
ne: के तपाई साचिकै %title हटाउन चाहनुहुन्छ?

en: Active
ne: सक्रिय

en: Contains
ne: समावेश

en: Full content
ne: पुरा सामग्री
