Drupal Recruit (7.x-1.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (32 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Title
nn: Tittel

en: user
nn: brukar

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Author
nn: Forfattar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: more
nn: meir

en: Explanation or submission guidelines
nn: Forklaring eller retningslinjer.

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Administration
nn: Administrasjon

en: view
nn: vis

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Link
nn: Lenke

en: edit
nn: endre

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: View
nn: Sjå på

en: Are you sure you want to delete %title?
nn: Er du sikker på at du vil slette %title?

en: Active
nn: Aktiv

en: Contains
nn: Inneheld

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Select list
nn: Listevalg

en: %title has been deleted.
nn: %title har blitt sletta

en: Apply
nn: Bruk

en: Create @name
nn: Lag @name

en: Starts with
nn: Startar med

en: Delete link
nn: Slett lenke

en: - All -
nn: - Alle -

en: Full content
nn: Heile innhaldet
