Drupal Recruit (7.x-1.0-alpha2) - en to os translation catalogue (19 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Title
os: Сæр

en: user
os: архайæг

en: delete
os: схаф

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Explanation or submission guidelines
os: Куыд æй хъæуы йедзаг кæнын,уый æмбарын кæнынад

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Administration
os: Разамынад

en: view
os: бакаст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: Label
os: Нысан

en: Default
os: Æнæивд

en: View
os: Фенд
