Drupal Recruit (7.x-1.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (21 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: more
ps: نور

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Edit
ps: سمون

en: Link
ps: تړونی

en: Default
ps: تلواله

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: Are you sure you want to delete %title?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %title؟

en: Active
ps: فعال

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
