Drupal Recruit (7.x-1.0-alpha2) - en to se translation catalogue (15 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Title
se: Bajilčala

en: user
se: geavaheaddji

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: edit
se: rievdda

en: View
se: Čájet

en: Teaser
se: Ingreassa

en: Sort by
se: Sirre

en: Create @name
se: Ásat @name
