Drupal Recruit (7.x-1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (26 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: user
sl: uporabnik

en: delete
sl: izbriši

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: more
sl: več

en: Explanation or submission guidelines
sl: Razlaga ali navodila za objavo.

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Administration
sl: Upravljanje

en: view
sl: pogled

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Link
sl: Povezava

en: edit
sl: uredi

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: View
sl: Prikaži

en: Are you sure you want to delete %title?
sl: Ste prepričani, da želite izbrisati %title?

en: Active
sl: Aktiven

en: Date created
sl: Datum nastanka

en: Create @name
sl: Ustvari @name
