Drupal Recruit (7.x-1.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (22 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: user
sr: корисник

en: delete
sr: избриши

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: more
sr: још

en: Disabled
sr: Искључено

en: Edit
sr: Измени

en: edit
sr: измени

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Size of textfield
sr: Величина текстуалног поља

en: Autocomplete matching
sr: Поклапање са аутоматски попуњеним пољем

en: Full content
sr: Пун садржај
