Drupal Recruit (7.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (65 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Title
tr: Başlık

en: user
tr: kullanıcı

en: delete
tr: sil

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Type
tr: Tip

en: Author
tr: Yazar

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: more
tr: daha fazla

en: Explanation or submission guidelines
tr: Açıklama ya da gönderim bilgileri

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Administration
tr: Yönetim

en: view
tr: görüntüle

en: Edit
tr: Düzenle

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Link
tr: Bağlantı

en: edit
tr: düzenle

en: Label
tr: Etiket

en: Default
tr: Varsayılan

en: View
tr: Görüntüle

en: Teaser
tr: Özet

en: Are you sure you want to delete %title?
tr: %title düğümünü silmek istediğinizden emin misiniz?

en: Active
tr: Etkin

en: Contains
tr: İçerir

en: Desc
tr: Azalan

en: Job
tr: İş

en: Jobs
tr: İşler

en: First name
tr: Ad

en: Last name
tr: Soyad

en: Defaults
tr: Varsayılanlar

en: Title:
tr: Başlık:

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Full name
tr: Tam ad

en: Size of textfield
tr: Metin alanının boyutu

en: Select list
tr: Seçim listesi

en: Link label
tr: Link etiketi

en: Date created
tr: Oluşturulma tarihi

en: %title has been deleted.
tr: %title silindi.

en: Apply
tr: Uygula

en: Title (link)
tr: Başlık (bağlantı)

en: Title (no link)
tr: Başlık (bağlantısız)

en: Autocomplete text field
tr: Otomatik Tamamlama metin alanı

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Text to display
tr: Görüntülenecek metin

en: Create @name
tr: @name oluştur

en: Save and add another
tr: Kaydet ve başka ekle

en: Autocomplete matching
tr: Otomatik tamamlama eşleşmesi

en: Starts with
tr: İle başlayan

en: This will override any other link you have set.
tr: Bu, ayarladığınız diğer tüm bağlantıları geçersiz kılacaktır.

en: Delete link
tr: Bağlantıyı sil

en: Relation
tr: İlişki

en: Edit link
tr: Bağlantıyı düzenle

en: The date the node was posted.
tr: Bu düğümün gönderildiği tarih.

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Operations links
tr: İşlem bağlantıları

en: Edit URL
tr: URL düzenle

en: Date changed
tr: Değiştirilme tarihi

en: The date the node was most recently updated.
tr: Düğümün en son güncellendiği tarih.

en: Full content
tr: Tüm içerik

en: Sort By
tr: Sıralama Yönü

en: Asc
tr: Artan

en: Relate content to the user who created it.
tr: İçeriği onu oluşturan kullanıcıyla ilişkilendirir.
