Drupal Recruit (7.x-1.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (24 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: user
ug: ئەزا

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Type
ug: تىپى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: view
ug: كۆرۇش

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Defaults
ug: سۈكۈت

en: Title:
ug: تېما:

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Full content
ug: تولۇق مەزمۇنى

en: Sort By
ug: تىزىش
