Drupal Recruit (7.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (44 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: user
az: İstifadəçi

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: more
az: daha çox

en: Explanation or submission guidelines
az: İzah və ya təqdimetmə qaydaları

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Administration
az: İdarəetmə

en: view
az: görünüş

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: edit
az: redaktə et

en: Default
az: Susmaya görə

en: View
az: Görünüş

en: Teaser
az: Tizer

en: ID
az: İD

en: Active
az: Aktiv

en: Contains
az: Tərkibində

en: Desc
az: azaldın

en: Defaults
az: Defoltlar

en: Sort by
az: Sırala

en: Size of textfield
az: Mətn sahəsinin ölçüsü

en: Select list
az: Siyahı seçin

en: Link label
az: Link etiketi

en: Date created
az: Yaradılma tarixi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Text to display
az: Göstəriləcək mətn

en: Create @name
az: @name yaradın

en: Autocomplete matching
az: Avtomatik tamamlama uyğunluğu

en: Starts with
az: ilə başlayır

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Operations links
az: Əməliyyat linkləri

en: Edit URL
az: URL-i redaktə edin

en: Date changed
az: Tarix dəyişdirildi

en: The date the node was most recently updated.
az: Düyün ən son yeniləndiyi tarix.

en: Full content
az: Tam məzmun
