Drupal Recruit (7.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (47 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: user
be: карыстальнік

en: delete
be: выдаліць

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: more
be: болей

en: Explanation or submission guidelines
be: Тлумачэнні ці інструкцыі, што тычацца дасылкі матэрыялаў

en: Disabled
be: Выключана

en: Administration
be: Кіраванне

en: view
be: глядзець

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: Link
be: Спасылка

en: edit
be: рэдагаваць

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: View
be: Праглядзець

en: Teaser
be: Цвялілка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Are you sure you want to delete %title?
be: Вы насамрэч жадаеце выдаліць %title?

en: Active
be: Актыўна

en: Contains
be: Утрымлівае

en: Defaults
be: Прадвызначаныя

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Full name
be: Поўнае імя

en: Size of textfield
be: Памер тэкставага поля

en: Select list
be: Выпадаючы спіс

en: Date created
be: Дата стварэння

en: %title has been deleted.
be: Матэрыял %title выдалены.

en: Apply
be: Ужыць

en: Title (no link)
be: Загаловак

en: Text to display
be: Паказваць тэкст

en: Create @name
be: Стварыць @name

en: Autocomplete matching
be: Аўтадапаўненне супадзенняў

en: Starts with
be: Пачынаецца з

en: Delete link
be: Выдаліць спасылку

en: Edit link
be: Рэдагаваць спасылку

en: The date the node was posted.
be: Дата размяшчэння вузла.

en: Edit URL
be: Рэдагаваць URL

en: Date changed
be: Дата змененая

en: The date the node was most recently updated.
be: Дата нядаўнага абнаўлення вузла.

en: Full content
be: Усё змесціва
