Drupal Recruit (7.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (60 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Title
el: Τίτλος

en: user
el: χρήστης

en: delete
el: διαγραφή

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: more
el: περισσότερα

en: Explanation or submission guidelines
el: Εξήγηση ή οδηγίες υποβολής

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Administration
el: Διαχείριση

en: view
el: προβολή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: edit
el: επεξεργασία

en: Label
el: Ετικέτα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: View
el: Προβολή

en: Teaser
el: Περικομμένη μορφή

en: Are you sure you want to delete %title?
el: Θέλετε σίγουρα να διαγράψετε το %title;

en: Active
el: Ενεργό

en: Contains
el: Περιέχει

en: Desc
el: Φθί

en: First name
el: Όνομα

en: Last name
el: Επώνυμο

en: Defaults
el: Προεπιλεγμένα

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Full name
el: Πλήρες όνομα

en: Size of textfield
el: Μέγεθος του πεδίου κειμένου

en: Select list
el: Λίστα επιλογής

en: Date created
el: Ημερομηνία δημιουργίας

en: %title has been deleted.
el: Το %title διαγράφηκε.

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Title (link)
el: Τίτλος (σύνδεσμος)

en: Title (no link)
el: Τίτλος (χωρίς σύνδεσμο)

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Text to display
el: Κείμενο που θα εμφανίζεται

en: Create @name
el: Δημιουργία @name

en: Save and add another
el: Αποθήκευση και προσθήκη νέου

en: Creator
el: Δημιουργός

en: Autocomplete matching
el: Ταύτιση αυτόματης συμπλήρωσης

en: Starts with
el: Αρχίζει με

en: This will override any other link you have set.
el: Αυτό θα παρακάμψει κάθε άλλο σύνδεσμο που έχετε ορίσει.

en: Delete link
el: Σύνδεσμος διαγραφής

en: Edit link
el: Σύνδεσμος επεξεργασίας

en: The date the node was posted.
el: Η ημερομηνία που δημοσιεύθηκε ο κόμβος.

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Edit URL
el: Επεξεργασία URL

en: Date changed
el: Ημερομηνία τροποποίησης

en: The date the node was most recently updated.
el: Η πιο πρόσφατη ημερομηνία που ενημερώθηκε ο κόμβας.

en: Full content
el: Πλήρες περιεχόμενο

en: Sort By
el: Ταξινόμηση κατά

en: Creator ID
el: Ο Α/Α του δημιουργού

en: Asc
el: Αύξ

en: Admin page
el: Σελίδα διαχείρισης
