Drupal Recruit (7.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (60 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: user
he: משתמש

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: more
he: עוד

en: Explanation or submission guidelines
he: הסבר או הנחיות שליחה

en: Disabled
he: מושבת

en: Administration
he: ניהול

en: view
he: צפיה

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Link
he: קישור

en: edit
he: עריכה

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: View
he: צפיה

en: Teaser
he: תקציר

en: Are you sure you want to delete %title?
he: האמנם ברצונך למחוק את '%title'?

en: Active
he: פעיל

en: Contains
he: מכיל

en: Desc
he: יורד

en: First name
he: שם פרטי

en: Last name
he: שם משפחה

en: Defaults
he: ברירות מחדל

en: Title:
he: כותרת:

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Full name
he: שם מלא

en: Size of textfield
he: גודל שדה הטקסט

en: Select list
he: רשימת בחירה

en: Link label
he: תווית הקישור

en: Date created
he: נוצר בתאריך

en: Apply
he: החל

en: Title (link)
he: כותרת (קישור)

en: Title (no link)
he: כותרת (ללא קישור)

en: Autocomplete text field
he: שדה טקסט בעל השלמה אוטומטית

en: Offset
he: היסט

en: Text to display
he: טקסט לתצוגה

en: Create @name
he: יצירת @name

en: Save and add another
he: שמור והוסף אחר

en: Autocomplete matching
he: השלמה אוטומטית

en: Starts with
he: מתחיל ב

en: This will override any other link you have set.
he: ידרוס כל קישור אחר שהגדרת.

en: Delete link
he: מחיקת קישור

en: Edit link
he: עריכת קישור

en: The date the node was posted.
he: התאריך בו פורסם פריט התוכן.

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Operations links
he: קישורים תפעוליים

en: Edit URL
he: עריכת כתובת URL

en: Date changed
he: התאריך השתנה

en: Full content
he: תוכן מלא

en: Creator ID
he: מזהה יוצר/ת רשומה

en: Asc
he: סדר עולה

en: Admin page
he: דף המנהל
