Drupal Recruit (7.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (53 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: user
lv: lietotājs

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: more
lv: vairāk

en: Explanation or submission guidelines
lv: Paskaidrojums vai ievietošanas vadlīnijas

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Administration
lv: Administrēšana

en: view
lv: skatīt

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Link
lv: Saite

en: edit
lv: labot

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: View
lv: Skatīt

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Are you sure you want to delete %title?
lv: Vai tiešām dzēst %title?

en: Active
lv: Aktīvs

en: Contains
lv: Satur

en: Desc
lv: Dilst.

en: First name
lv: Vārds

en: Last name
lv: Uzvārds

en: Defaults
lv: Noklusējumi

en: Title:
lv: Nosaukums:

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Full name
lv: Pilns vārds

en: Size of textfield
lv: Teksta lauka izmērs

en: Select list
lv: Izvēles saraksts

en: Link label
lv: Saites teksts

en: Date created
lv: Izveidošanas datums

en: %title has been deleted.
lv: Ieraksts '%title' izdzēsts.

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Text to display
lv: Attēlojamais teksts

en: Create @name
lv: Izveidot @name

en: Autocomplete matching
lv: Automātiskās pabeigšanas atbilstība

en: Starts with
lv: Sākas ar

en: Delete link
lv: Saite Dzēst

en: Edit link
lv: Rediģēt saiti

en: The date the node was posted.
lv: Mezgla publicēšanas datums.

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Edit URL
lv: Labot URL

en: Date changed
lv: Datums izmainīts

en: Full content
lv: Pilns saturs

en: Sort By
lv: Kārtot pēc
