Drupal Recruit (7.x-2.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Edit
eo: Redaktu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: View
eo: Vidu

en: @type: deleted %title.
eo: @type: forigis %title.

en: Apply
eo: Apliku

en: Create @name
eo: Verku @name

en: @type %title has been deleted.
eo: @type %title estas forigita.
