Drupal Recruit (7.x-2.0-alpha1) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Author
et: Autor

en: Cancel
et: Tühista

en: Edit
et: Muuda

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: View
et: Kuva

en: Date created
et: Loomise kuupäev

en: @type: deleted %title.
et: @type: %title kustutatud.

en: Apply
et: Rakenda

en: Create @name
et: Lisa @name

en: @type %title has been deleted.
et: @type %title on kustutatud.

en: The date the node was posted.
et: Postituse lisamise kuupäev.

en: Add application
et: Lisa tööriist

en: Date changed
et: Muutmiskuupäev

en: The date the node was most recently updated.
et: Postituse viimase uuendamise kuupäev.
