Drupal Recruit (7.x-2.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Author
gl: Autor/a

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Edit
gl: Editar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: View
gl: Ver

en: Date created
gl: Data de creación

en: @type: deleted %title.
gl: @type: eliminado %title.

en: Apply
gl: Aplicar

en: Create @name
gl: Crear @name

en: @type %title has been deleted.
gl: O @type %title foi borrado.

en: The date the node was posted.
gl: A data que o nodo foi enviado.

en: Date changed
gl: Data modificada

en: The date the node was most recently updated.
gl: A data de actualización máis recente do nodo.
