Drupal Recruit (7.x-2.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Author
ja: 投稿者

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Edit
ja: 編集

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Label
ja: ラベル

en: Default
ja: デフォルト

en: View
ja: ビュー

en: Date created
ja: 作成日時

en: @type: deleted %title.
ja: @type: %titleが削除されました。

en: Apply
ja: 適用

en: Create @name
ja: @nameの作成

en: @type %title has been deleted.
ja: @type %title が削除されました。

en: The date the node was posted.
ja: ノードが投稿された日付。

en: Date changed
ja: 更新日付

en: The date the node was most recently updated.
ja: ノードの最終更新日付。
