Drupal Recruit (7.x-2.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Author
uk: Автор

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Edit
uk: Редагувати

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Label
uk: Мітка

en: Default
uk: Базово

en: View
uk: Перегляд

en: Date created
uk: Дата створення

en: @type: deleted %title.
uk: @type: %title видалено.

en: Apply
uk: Застосувати

en: Application
uk: Програма

en: -None-
uk: -Немає-

en: Create @name
uk: @name: створити

en: @type %title has been deleted.
uk: @type %title було видалено.

en: The date the node was posted.
uk: Дата створення матеріалу.

en: Date changed
uk: Дата зміни

en: The date the node was most recently updated.
uk: Дата, коли матеріал було востаннє оновлено.
