Drupal Recruit (7.x-2.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Author
ar: المؤلف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: تحرير

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذه العملية.

en: Label
ar: التسمية

en: Default
ar: الافتراضي

en: View
ar: عرض

en: Date created
ar: تاريخ الإنشاء

en: @type: deleted %title.
ar: @type: %title حُذف.

en: Apply
ar: تطبيق

en: Create @name
ar: أنشئ @name

en: @type %title has been deleted.
ar: تم حذف ال@type‏ %title.

en: The date the node was posted.
ar: تاريخ نشر العقدة.

en: Date changed
ar: تاريخ التعديل

en: The date the node was most recently updated.
ar: تاريخ آخر تحديث للعقدة.
