Recruiter (7.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (27 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Type
bs: Tip

en: Description
bs: Opis

en: Language
bs: Jezik

en: more
bs: još

en: Last updated
bs: Zadnji put osvježeno

en: Date
bs: Datum

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Help
bs: Pomoć

en: User
bs: Korisnik

en: Page
bs: Strana

en: Location
bs: Lokacija

en: Last access
bs: Zadnji pristup

en: Address
bs: Adresa

en: Text color
bs: Boja teksta

en: Profile
bs: Profil

en: Languages
bs: Jezici

en: Link color
bs: Boja linka

en: Apply
bs: Primjeni

en: Post date
bs: Datum objave

en: Header top
bs: Vrh zaglavlja

en: Header bottom
bs: Dno zaglavlja
