Recruiter (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (39 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: Description
eo: Priskribo

en: Language
eo: Lingvo

en: more
eo: pli

en: Article
eo: Artikolo

en: Last updated
eo: Laste ĝisdatigita

en: view
eo: rigardi

en: File
eo: Dosiero

en: Date
eo: Dato

en: Reset
eo: Restarigu

en: Link
eo: Ligilo

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Help
eo: Helpo

en: Region
eo: Regiono

en: User
eo: Uzanto

en: Page
eo: Paĝo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Location
eo: Loko

en: Last access
eo: Lasta aliro

en: Desc
eo: malkreske

en: Text color
eo: Teksta koloro

en: Profile
eo: Profilo

en: Languages
eo: Lingvoj

en: Features
eo: Ecoj

en: None.
eo: Neniu.

en: Link color
eo: Ligila koloro

en: Apply
eo: Apliku

en: Main menu
eo: Ĉefa menuo

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Header top
eo: Kaplinia supro

en: Header bottom
eo: Kaplinio subo

en: Asc
eo: kreske
