Recruiter (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (64 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Type
eu: Mota

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: more
eu: gehiago

en: Article
eu: Artikulua

en: Last updated
eu: Azken eguneraketa

en: view
eu: ikusi

en: File
eu: Fitxategi

en: Date
eu: Data

en: Reset
eu: Garbitu

en: Link
eu: Esteka

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Help
eu: Laguntza

en: Summary
eu: Laburpena

en: Region
eu: Atal

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Page
eu: Orria

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Location
eu: Kokalekua

en: Last access
eu: Azken atzipena

en: Address
eu: Helbidea

en: Desc
eu: Beheraka

en: Text color
eu: Testuaren kolorea

en: Personal information
eu: Informazio pertsonala

en: Profile
eu: Profila

en: Defaults
eu: Lehenetsia

en: Updated date
eu: Eguneratze data

en: Languages
eu: Hizkuntzak

en: None.
eu: Ezer.

en: Link color
eu: Estekaren kolorea

en: Photo
eu: Argazkia

en: Apply
eu: Ezarri

en: Organization
eu: Erakundea

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Featured
eu: Ezaugarria

en: Main menu
eu: Menu nagusia

en: Post date
eu: Argitaratze data

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean

en: Sidebar first
eu: Lehen Albo-zutabea

en: Secondary menu
eu: Bigarren mailako menua

en: Basic page
eu: Oinarrizko orria

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
eu: <em>Oinarrizko orriak</em> eduki estatikoak sortzeko erabili. Adibidez 'Guri buruz' orrialdea.

en: Footer first column
eu: Lehen Oin-zutabea

en: Footer second column
eu: Bigarren Oin-zutabea

en: Footer third column
eu: Hirugarren Oin-zutabea

en: Footer fourth column
eu: Laugarren Oin-zutabea

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
eu: <em>Artikuluak</em> denborarekin erlazionatuak dauden edukiekin erabili. Adibidez: albisteak, prentsa oharrak edo blog post-ak.

en: Highlighted
eu: Nabarmendua

en: Sidebar second
eu: Bigarren Albo-zutabea

en: Triptych first
eu: Lehen triptikoa

en: Triptych middle
eu: Erdiko triptikoa

en: Triptych last
eu: Bukaerako triptikoa

en: Title and slogan
eu: Izenburua eta slogana

en: Asc
eu: Goraka
