Recruiter (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (77 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Content
fi: Sisältö

en: Type
fi: Tyyppi

en: Description
fi: Kuvaus

en: Language
fi: Kieli

en: more
fi: lisää

en: Article
fi: Artikkeli

en: Last updated
fi: Viimeksi päivitetty

en: view
fi: näkymä

en: File
fi: Tiedosto

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Reset
fi: Palauta

en: Link
fi: Linkki

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Help
fi: Ohje

en: Summary
fi: Yhteenveto

en: Region
fi: Alue

en: User
fi: Käyttäjä

en: Page
fi: Sivu

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Location
fi: Sijainti

en: Last access
fi: Viimeksi paikalla

en: Phone
fi: Puhelin

en: Address
fi: Osoite

en: Text color
fi: Tekstin väri

en: Profile
fi: Profiili

en: Defaults
fi: Oletusasetukset

en: Updated date
fi: Päivitetty

en: Languages
fi: Kielet

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: None.
fi: Ei mitään.

en: Link color
fi: Linkin väri

en: Photo
fi: Valokuva

en: Apply
fi: Käytä

en: Organization
fi: Organisaatio

en: Featured
fi: Esitelty

en: Company name
fi: Yrityksen nimi

en: Main menu
fi: Päävalikko

en: Processed @current out of @total.
fi: Prosessoitu @current (@total).

en: Post date
fi: Lähetetty

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Header top
fi: Ylätunnisteen yläosa

en: Header bottom
fi: Ylätunnisteen alaosa

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: Sidebar first
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Secondary menu
fi: Toissijainen valikko

en: Basic page
fi: Perussivu

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
fi: Käytä <em>perussivuja</em> staattiseen sisältöösi kuten esimerkiksi "Tietoa meistä" sivu.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
fi: Käytä tageja samantyyppisten artikkeleiden luokittelussa kategorioihin.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
fi: Syötä pilkuilla eroteltu lista sanoista jotka kuvaavat sisältöäsi.

en: Sort By
fi: Lajittele

en: Footer first column
fi: Alatunnisteen ensimmäinen palkki

en: Footer second column
fi: Alatunnisteen toinen palkki

en: Footer third column
fi: Alatunnisteen kolmas palkki

en: Footer fourth column
fi: Alatunnisteen neljäs palkki

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
fi: Käytä <em>artikkeleita</em> aikasensitiiviselle sisällölle kuten uutiset, lehdistötiedotteet tai blogipostit.

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Sidebar second
fi: Toinen sivupalkki

en: Triptych first
fi: Ensimmäinen  triptyykki

en: Triptych middle
fi: Triptyykki keskellä

en: Triptych last
fi: Viimeinen triptyykki

en: Main background
fi: Pää-taustaväri/kuva

en: Sidebar background
fi: Sivupalkin tausta

en: Sidebar borders
fi: Sivupalkin reunat

en: Footer background
fi: Alatunnisteen tausta

en: Title and slogan
fi: Otsikko ja iskulause

en: Upload an image to go with this article.
fi: Lataa artikkeliin liittyvä kuva.

en: Manage jobs
fi: Hallinnoi työpaikkailmoituksia

en: Empty text.
fi: Tyhjä teksti.

en: Resume search
fi: Ansioluettelohaku
