Recruiter (7.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (24 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Description
gu: વર્ણન

en: Language
gu: ભાષા

en: more
gu: વધુ

en: Article
gu: લેખ

en: Last updated
gu: સુધાર્યુ

en: view
gu: જુઓ

en: Date
gu: તારીખ

en: Link
gu: કડી

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Help
gu: મદદ

en: Region
gu: ક્ષેત્ર

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Location
gu: સ્થાન

en: Text color
gu: લખાણ રંગ

en: Languages
gu: ભાષાઓ

en: Apply
gu: લાગુ કરો
