Recruiter (7.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (31 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: more
ka: მეტი

en: Article
ka: სტატია

en: Last updated
ka: ბოლოს განახლდა

en: view
ka: ნახვა

en: File
ka: ფაილი

en: Date
ka: თარიღი

en: Link
ka: ბმული

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Help
ka: დახმარება

en: Region
ka: რეგიონი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Page
ka: გვერდი

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Last access
ka: ბოლო ვიზიტი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Text color
ka: ტექსტის ფერი

en: Profile
ka: პროფილი

en: Updated date
ka: განახლების თარიღი

en: Languages
ka: ენები

en: None.
ka: არცერთი.

en: Link color
ka: ბმულის ფერი

en: - All -
ka: - ყველა -
