Recruiter (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (70 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: more
lt: daugiau

en: Article
lt: Straipsnis

en: Last updated
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: view
lt: peržiūrėti

en: File
lt: Failas

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Link
lt: Nuoroda

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Help
lt: Pagalba

en: Summary
lt: Įžanga

en: Region
lt: Sritis

en: User
lt: Narys

en: Page
lt: Puslapis

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Location
lt: Vieta

en: Last access
lt: Naudojosi

en: Phone
lt: Telefonas

en: Address
lt: Adresas

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Profile
lt: Profilis

en: Defaults
lt: Numatyta

en: Updated date
lt: Atnaujinta data

en: Languages
lt: Kalbos

en: Features
lt: Savybės

en: None.
lt: Joks.

en: Link color
lt: Nuorodos spalva

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Featured
lt: Svarbus

en: Company name
lt: Įmonės pavadinimas

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Post date
lt: Įrašo data

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Header top
lt: Galvos viršus

en: Header bottom
lt: Galvos apačia

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Sidebar first
lt: Pirma pusė

en: Secondary menu
lt: Antrinis meniu

en: Basic page
lt: Paprastas puslapis

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lt: Naudokite <em>paprastą puslapį</em> statiniam puslapiams, tokiems kaip "Apie mus" puslapiams.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
lt: Naudokite raktažodžius panašių straipsnių grupavimui į kategorijas.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
lt: Įveskite kableliu atskirta žodžių sąrašą kurie apibūdina jūsų turinį.

en: Footer first column
lt: Poraštės pirmas stulpelis

en: Footer second column
lt: Poraštės antras stulpelis

en: Footer third column
lt: Poraštės trečias stulpelis

en: Footer fourth column
lt: Poraštės ketvirtas stulpelis

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
lt: Naudokite <em>straipsnį</em> turiniui kuriam svarbus laikas; tokiam kaip naujienos, spaudos pranešimai ar tiklaraščio įrašai.

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Sidebar second
lt: Antra pusė

en: Triptych first
lt: Pirmas triptikas

en: Triptych middle
lt: Vidurinis triptikas

en: Triptych last
lt: Paskutinis triptikas

en: Main background
lt: Pagrindinis fonas

en: Sidebar borders
lt: Pusių rėmeliai

en: Footer background
lt: Poraštės fonas

en: Title and slogan
lt: Pavadinimas ir šūkis

en: Upload an image to go with this article.
lt: Atsiųskite paveikslėlį šiam straipsniui.

en: Profile type
lt: Profilio tipas
