Recruiter (7.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (28 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Last updated
mn: Сүүлийн шинэчлэлт

en: view
mn: харах

en: File
mn: Файл

en: Date
mn: Огноо

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Link
mn: Холбоос

en: Name
mn: Нэр

en: Help
mn: Тусламж

en: Region
mn: Бүс

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Page
mn: Хуудас

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Location
mn: Байрлал

en: Text color
mn: Текстний өнгө

en: Profile
mn: Хувийн тохиргоо

en: Languages
mn: Хэлнүүд

en: None.
mn: Байхгүй.

en: Main menu
mn: Гол цэс
