Recruiter (7.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (28 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Content
mr: साहित्य

en: Type
mr: प्रकार

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Language
mr: भाषा

en: more
mr: आणखी

en: Article
mr: लेख

en: view
mr: दाखवा

en: File
mr: फाईल

en: Date
mr: दिनांक

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Link
mr: दुवा

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Help
mr: मदत

en: Summary
mr: संक्षेप

en: Region
mr: क्षेत्र

en: User
mr: सदस्य

en: Page
mr: पान

en: Location
mr: स्थळ

en: Phone
mr: दूरध्वनी

en: Address
mr: पत्ता

en: Text color
mr: अक्षराचा रंग

en: Languages
mr: भाषा

en: Basic page
mr: साधे पान
