Recruiter (7.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (33 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: more
my: ပို၍

en: Article
my: ဆောင်းပါး

en: Last updated
my: နောက်ဆုံး ပြင်ခဲ့သည် အချိန်

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: File
my: ဖိုင်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Help
my: အကူအညီ

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: Region
my: နယ်ပယ်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Text color
my: စာသားအရောင်

en: Languages
my: ဘာသာစကားများ

en: None.
my: ဘာမှမရှိ

en: Main menu
my: ပင်မ menu

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Secondary menu
my: ဒုတိယ menu

en: Title and slogan
my: အမည်နှင့် ဆောင်ပုဒ်
