Recruiter (7.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (38 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: more
ne: धेरै

en: Article
ne: लेख

en: view
ne: दृश्य

en: File
ne: फ़ाइल

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Link
ne: लिङ्क

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Help
ne: सहयोग

en: Region
ne: क्षेत्र

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Location
ne: स्थान

en: Last access
ne: अन्तिम पटक प्रवेश गरेको

en: Profile
ne: व्यक्तिविवरण

en: Languages
ne: भाषाहरू

en: Featured
ne: फेचर्ड

en: Main menu
ne: मुख्य मेनु

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल

en: Sidebar first
ne: पहिलो साईडबार

en: Footer first column
ne: फुटरको पहिलो स्तम्भ

en: Footer second column
ne: फुटरको  दोस्रो स्तम्भ

en: Footer third column
ne: फुटरको तेस्रो स्तम्भ

en: Footer fourth column
ne: फुटरको चौथो स्तम्भ

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड

en: Sidebar second
ne: दोस्रो साईडबार
