Recruiter (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (69 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Type
oc: Tipe

en: Description
oc: Descripcion

en: Language
oc: Lenga

en: more
oc: mai

en: Last updated
oc: Darrièra mesa a jorn

en: view
oc: veire

en: File
oc: Fichièr

en: Date
oc: Data

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Link
oc: Ligam

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: Help
oc: Ajuda

en: Summary
oc: Resumit

en: User
oc: Utilizaire

en: Page
oc: Pagina

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Location
oc: Emplaçament

en: Last access
oc: Darrièr accès

en: Address
oc: Adreça

en: Text color
oc: Color del tèxte

en: Profile
oc: Perfil

en: Defaults
oc: Paramètres per defaut

en: Updated date
oc: Data de mesa a jorn

en: Languages
oc: Lengas

en: Features
oc: Foncionalitats

en: None.
oc: Pas cap.

en: Link color
oc: Color del ligam

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Featured
oc: Distintiu

en: Company name
oc: Nom de la societat

en: Main menu
oc: Menú principal

en: Post date
oc: Data de publicacion

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Header top
oc: Naut de l'entèsta

en: Header bottom
oc: Bas de l'entèsta

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Sidebar first
oc: Primièra barra laterala

en: Secondary menu
oc: Menú segondari

en: Basic page
oc: Pagina de basa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
oc: Utilizatz <em>paginas basicas</em> per vòstre contengut estatic, coma una pagina 'Qual sèm'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
oc: Utilizatz las etiquetas per regropar en categorias los articles de tèmas similars.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
oc: Sasissètz una lista de mots separats per de virgulas per descriure vòstre contengut.

en: Sort By
oc: Triar per

en: Footer first column
oc: Primièra colomna del pè de pagina

en: Footer second column
oc: Segonga colomna del pè de pagina

en: Footer third column
oc: Tresena colomna del pè de pagina

en: Footer fourth column
oc: Quatrena colomna del pè de pagina

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
oc: Utilizatz los <em>articles</em> per de contenguts qu'an una temporalitat tals coma d'actualitats, de comunicats de premsa o de bilhets de blog.

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia

en: Sidebar second
oc: Segonda barra laterala

en: Triptych first
oc: Tríptic primer

en: Triptych middle
oc: Tríptic central

en: Triptych last
oc: Tríptic darrer

en: Main background
oc: Rèireplan principal

en: Sidebar background
oc: Rèireplan de la barra lateral

en: Sidebar borders
oc: Bordaduras de la barra laterala

en: Footer background
oc: Rèireplan del pè de pagina

en: Title and slogan
oc: Títol e eslogan

en: Upload an image to go with this article.
oc: Transferir un imatge per acompanhar aqueste article.
