Recruiter (7.x-1.0-beta1) - en to or translation catalogue (11 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Language
or: ଭାଷା

en: view
or: ଦୃଶ୍ୟ

en: Help
or: ସହାୟକ

en: Last access
or: ଶେଷ ପ୍ରବେଶ

en: None.
or: କିଛି ନୁହଁ।
