Recruiter (7.x-1.0-beta1) - en to os translation catalogue (18 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Article
os: Уац

en: Last updated
os: Фæстаг сногдзинад

en: view
os: бакаст

en: File
os: Файл

en: Date
os: Датæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Help
os: Æмбарынгæнæн

en: Summary
os: Иумиагæй
