Recruiter (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (109 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Type
pl: Typ

en: Description
pl: Opis

en: Language
pl: Język

en: more
pl: więcej

en: Article
pl: Artykuł

en: Last updated
pl: Ostatnia aktualizacja

en: view
pl: przeglądaj

en: File
pl: Plik

en: Date
pl: Data

en: Reset
pl: Resetuj

en: Link
pl: Odnośnik

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Help
pl: Pomoc

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: User
pl: Użytkownik

en: Page
pl: Strona

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Location
pl: Położenie

en: Last access
pl: Ostatni dostęp

en: Phone
pl: Telefon

en: Address
pl: Adres

en: Desc
pl: Malejąco

en: preview
pl: podgląd

en: Text color
pl: Kolor tekstu

en: Personal information
pl: Informacje personalne

en: Profile
pl: Profil

en: Defaults
pl: Domyślne

en: Updated date
pl: Data aktualizacji

en: Languages
pl: Języki

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: None.
pl: Brak.

en: Link color
pl: Kolor odnośników

en: Job type
pl: Typ pracy

en: Photo
pl: Zdjęcie

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Organization
pl: Organizacja

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Featured
pl: Przedstawiony

en: Company name
pl: Nazwa firmy

en: Workflow state
pl: Stan przepływu pracy

en: Main menu
pl: Menu główne

en: Processed @current out of @total.
pl: Ukończono @current z @total.

en: Education
pl: Edukacja

en: Post date
pl: Data publikacji

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Header top
pl: Kolor górnej części nagłówka

en: Header bottom
pl: Kolor dolnej części nagłówka

en: Empty.
pl: Brak.

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony

en: Sidebar first
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Secondary menu
pl: Menu odnośników dodatkowych

en: Job title
pl: Tytuł oferty

en: Basic page
pl: Prosta strona

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
pl: Użyj <em>prostych stron</em> dla Twoich statycznych treści, takich jak strona 'O nas'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
pl: Używaj tagów do grupowania artykułów podobnych tematycznie w kategorie.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
pl: Lista oddzielonych przecinkiem słów opisujących zawartość.

en: Sort By
pl: Sortowanie

en: Footer first column
pl: Pierwsza kolumna stopki

en: Footer second column
pl: Druga kolumna stopki

en: Footer third column
pl: Trzecia kolumna stopki

en: Footer fourth column
pl: Czwarta kolumna stopki

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
pl: Użyj <em>artykułów</em> dla dynamicznych treści, takich jak newsy, przegląd prasy lub wpisy na blogu.

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Sidebar second
pl: Druga kolumna boczna

en: Triptych first
pl: Pierwszy tryptyk

en: Triptych middle
pl: Środkowy tryptyk

en: Triptych last
pl: Ostatni tryptyk

en: Main background
pl: Główne tło

en: Sidebar background
pl: Tło paska bocznego

en: Sidebar borders
pl: Obrys paska bocznego

en: Footer background
pl: Tło stopki

en: Time period
pl: Okres czasu

en: Title and slogan
pl: Tytuł i slogan

en: Upload an image to go with this article.
pl: Wyślij obrazek jaki ma zostać dodany do wpisu.

en: Fulltext search
pl: Wyszukiwanie pełnotekstowe

en: Profile type
pl: Typ profilu

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Required IT skills
pl: Wymagane kwalifikacje

en: Required languages
pl: Wymagana znajomość języków

en: Job per file upload
pl: Oferta z pliku

en: Create a new job by uploading a file, e.g. a PDF file.
pl: Stwórz nową ofertę pracy z pliku, np: pdf.

en: Job per link
pl: Oferta z linku

en: Job per template
pl: Oferta z szablonu

en: Create a new job and provide the job details now.
pl: Stwórz nową ofertę pracy i opisz jej szczegóły.

en: Job URL
pl: URL oferty

en: Job administration
pl: Zarządzanie ofertami

en: Job created date
pl: Data utworzenia oferty

en: Job updated date
pl: Data aktualizacji oferty

en: Manage jobs
pl: Zarządzaj ofertami

en: <ul class="action-links">
    <li><a href="/?q=node/add/job-per-link&destination=manage/job">Add job per link</a></li>
    <li><a href="/?q=node/add/job-per-file&destination=manage/job">Add job per file upload</a></li>
    <li><a href="/?q=node/add/job-per-template&destination=manage/job">Add job per template</a></li>
    </ul>
pl: <ul class="action-links"> <li><a href="/?q=node/add/job-per-link&destination=manage/job">Dodaj link do oferty</a></li> <li><a href="/?q=node/add/job-per-file&destination=manage/job">Dodaj plik z ofertą</a></li> <li><a href="/?q=node/add/job-per-template&destination=manage/job">Dodaj ofertę z szablonu</a></li> </ul>

en: Desired job title
pl: Tytuł pożądanego stanowiska pracy

en: Desired occupation
pl: Preferowany zawód

en: Desired region
pl: Preferowany region

en: IT skills
pl: Kwalifikacje IT

en: Job preferences
pl: Preferencje zawodowe

en: Resume state
pl: Stan CV

en: Resume administration
pl: Administracja CV

en: Allow applicants to create a resume.
pl: Pozwól aplikantom na tworzenie CV

en: Resume search
pl: Znajdź pracownika

en: Administer recruitment content.
pl: Administruj zawartością rekrutacji.
