Recruiter (7.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (27 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: Description
ps: سپړنه

en: Language
ps: ژبه

en: more
ps: نور

en: Article
ps: مقاله

en: Last updated
ps: ورستۍ اوسمهالیز

en: File
ps: دوتنه

en: Date
ps: نيټه

en: Link
ps: تړونی

en: Name
ps: نوم

en: Help
ps: مرسته

en: Summary
ps: لنډیز

en: Region
ps: سيمه

en: User
ps: غړی

en: Page
ps: پاڼه

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Text color
ps: متن رنګ

en: Updated date
ps: نيټه اوسمهالیزول

en: Link color
ps: تړونی رنګ

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Featured
ps: ځانګړي

en: - All -
ps: - ټول -
