Recruiter (7.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (35 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Article
ug: ماقالە

en: Last updated
ug: ئاخىرقى يېڭىلانغان ۋاقتى

en: view
ug: كۆرۇش

en: File
ug: ھۆججەت

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: Region
ug: دۆلەت،رايون

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Location
ug: ئورنى

en: Last access
ug: ئاخىرقى زىيارەت

en: Address
ug: ئادرېس

en: Text color
ug: تېكىست رەڭگى

en: Defaults
ug: سۈكۈت

en: Languages
ug: تىل

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى

en: None.
ug: يوق.

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Main menu
ug: باش تىزىملىك

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى

en: Basic page
ug: ستاتىك بەت

en: Sort By
ug: تىزىش

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ug: <em>ماقالە</em> ئارقىلىق يېڭى مەزمۇن قوشۇش، مەسىلەن: خەۋەرلەر، بىلوگ...قاتارلىقلار
