Recruiter (7.x-1.0-beta3) - en to el translation catalogue (50 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Title
el: Τίτλος

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: Article
el: Άρθρο

en: File
el: Αρχείο

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Help
el: Βοήθεια

en: Summary
el: Περίληψη

en: Region
el: Περιοχή

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Text color
el: Χρώμα κειμένου

en: Languages
el: Γλώσσες

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Link color
el: Χρώμα συνδέσμου

en: Featured
el: Ζώνη προβεβλημένων

en: Company name
el: Όνομα εταιρίας

en: Main menu
el: Κύριο μενού

en: Header top
el: Επικεφαλίδα πάνω

en: Header bottom
el: Επικεφαλίδα κάτω

en: Page top
el: Κορυφή σελίδας

en: Page bottom
el: Βάση σελίδας

en: Sidebar first
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: Secondary menu
el: Δευτερεύον μενού

en: Basic page
el: Βασική σελίδα

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
el: Χρησιμοποιήστε τις <em>βασικές σελίδες</em> για το στατικό σας περιεχόμενο, όπως μια σελίδα 'Σχετικά'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
el: Χρησιμοποιήστε ετικέτες για να ομαδοποιήσετε τα άρθρα σε κατηγορίες με παρόμοιο θέμα.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
el: Εισάγετε μία λίστα λέξεων, χωρισμένες με κόμματα, που περιγράφουν το περιεχόμενό σας.

en: Additional notes
el: Πρόσθετες παρατηρήσεις

en: Footer first column
el: Υποσέλιδο πρώτη στήλη

en: Footer second column
el: Υποσέλιδο δεύτερη στήλη

en: Footer third column
el: Υποσέλιδο τρίτη στήλη

en: Footer fourth column
el: Υποσέλιδο τέταρτη στήλη

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
el: Χρησιμοποιήστε τα <em>άρθρα</em> για ευαίσθητο στο χρόνο περιεχόμενο όπως νέα, δελτία τύπου ή ιστολογήματα.

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: Sidebar second
el: Δεύτερη πλευρική ζώνη

en: Triptych first
el: Πρώτη ζώνη τρίπτυχου

en: Triptych middle
el: Μεσαία ζώνη τρίπτυχου

en: Triptych last
el: Τελαυταία ζώνη τρίπτυχου

en: Main background
el: Κυρίως φόντο

en: Sidebar background
el: Φόντο πλευρικής στήλης

en: Sidebar borders
el: Πλαίσια πλευρικής στήλης

en: Footer background
el: Φόντο υποσέλιδου

en: Title and slogan
el: Τίτλος και σλόγκαν

en: Upload an image to go with this article.
el: Αποστολή μιας εικόνας που θα συνοδεύει το άρθρο.
