Recruiter (7.x-1.0-beta3) - en to is translation catalogue (23 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Title
is: Titill

en: Content
is: Innihald

en: Description
is: Lýsing

en: Language
is: Tungumál

en: Article
is: Grein

en: File
is: Skrá

en: Link
is: Hlekkur

en: Help
is: Hjálp

en: Summary
is: Samantekt

en: Region
is: Svæði

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Location
is: Staðsetning

en: Phone
is: Sími

en: Address
is: Heimilisfang

en: Text color
is: Litur á texta

en: Languages
is: Tungumál

en: Photo
is: Mynd

en: Organization
is: Stofnun

en: Company name
is: Nafn fyrirtækis

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
is: Sláðu inn lista af orðum sem lýsa innihaldinu aðskilin með kommu.

en: Upload an image to go with this article.
is: Hlaða upp mynd sem á að fylgja þessari grein.
