Recruiter (7.x-1.0-beta3) - en to lv translation catalogue (49 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Content
lv: Saturs

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Article
lv: Raksts

en: File
lv: Fails

en: Link
lv: Saite

en: Help
lv: Palīdzība

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Region
lv: Reģions

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Address
lv: Adrese

en: Text color
lv: Teksta krāsa

en: Languages
lv: Valodas

en: Link color
lv: Saišu krāsa

en: Featured
lv: Eksponētais

en: Company name
lv: Uzņēmuma nosaukums

en: Workflow state
lv: Darbplūsmas stāvoklis

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne

en: Processed @current out of @total.
lv: Apstrādātas @current no @total.

en: Header top
lv: Galvenes augša

en: Header bottom
lv: Galvenes apakša

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: Sidebar first
lv: Pirmā sānu josla

en: Secondary menu
lv: Sekundārā izvēlne

en: Basic page
lv: Vienkārša lapa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lv: Izmantojiet <em>vienkāršas lapas</em> statiskam saturam, piemēram, lapai 'Par mums'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
lv: Izmantojiet tagus lai grupētu rakstus par līdzīgu tēmu vienā kategorijā.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
lv: Ievadiet ar komatiem atdalītu vārdu sarakstu, lai aprakstītu saturu.

en: Footer first column
lv: Kājenes pirmā josla

en: Footer second column
lv: Kājenes otrā josla

en: Footer third column
lv: Kājenes trešā josla

en: Footer fourth column
lv: Kājenes ceturtā josla

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
lv: Izmantojiet <em>rakstus</em> laika jutīgam saturam, piemēram, ziņām, preses relīzēm vai bloga ierakstiem.

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Sidebar second
lv: Otrā sānu josla

en: Triptych first
lv: Trīsslejas pirmā sleja

en: Triptych middle
lv: Trīsslejas otrā sleja

en: Triptych last
lv: Trīsslejas trešā sleja

en: Main background
lv: Vispārējais fons

en: Sidebar background
lv: Sānu joslas fons

en: Sidebar borders
lv: Sānu joslas mala

en: Footer background
lv: Kājenes fons

en: Title and slogan
lv: Nosaukums un sauklis
